Akcesoria samochodowe - Inteligent Car

Motto firmy Sikora Paw to Inteligentna motoryzacja i taki jest też sprzedawany sprzęt.

Inteligentcar.pl jest e-sklepem działającym prężnie na rynku. Zajmujemy się sprzedażą wysyłkową elektroniki samochodowej użytkowej, która przez lata zyskała uznanie wśród swoich klientów poprzez dobrą obsługę, szybką wysyłkę i możliwość dobrych negocjacji cen przy zamówieniach hurtowych.

Zdając sobie sprawę z tego jak w dzisiejszych czasach istotną sprawą jest bezpieczeństwo jazdy, wychodzimy naprzeciw klientom oferując szeroki zakres ułatwień dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

W bogatej ofercie sklepu można znaleźć odtwarzacze DVD, monitory dotykowe, monitory podglądowe, monitory podwieszanie, kamery cofania oraz czujniki cofania, również akcesoria samochodowe zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów. Zestawy cofania do samochodów stały się bardzo popularne. Kamera parkowania to łatwy wyjazd z parkingów, bram i garażów ale też ułatwienie w cofaniu większych pojazdów typu BUS/TIR.

Serdecznie zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych jak i firmy z całej Polski, instalatorów, salony samochodowe, sklepy motoryzacyjne oraz hurtownie.

Na nasze produkty posiadamy niezbędne cerfyfikaty bezpieczeństwa.

Certyfikaty Inteligent Car