Monitory

Monitory samochodowe to urządzenia o uniwersalnym zastosowaniu, które przydadzą się szczególnie podczas długich podróży, czy też podróżującym z dziećmi. Jeszcze do niedawna zarezerwowane były wyłącznie dla luksusowych samochodów, dziś jednak dzięki stale rozwijającej się technologii każdy z nas może pozwolić sobie na tego rodzaju gadżet w swoim ...

Monitory samochodowe to urządzenia o uniwersalnym zastosowaniu, które przydadzą się szczególnie podczas długich podróży, czy też podróżującym z dziećmi. Jeszcze do niedawna zarezerwowane były wyłącznie dla luksusowych samochodów, dziś jednak dzięki stale rozwijającej się technologii każdy z nas może pozwolić sobie na tego rodzaju gadżet w swoim pojeździe. Posiadają funkcję monitora cofania, dzięki czemu możemy stale obserwować, co dzieje się wokół samochodu nie tylko podczas parkowania.

Monitor do samochodu

W naszej ofercie znajduje się tradycyjny monitor samochodowy otwierany, jak również monitor tft do samochodu z ekranem LCD. Sporym udogodnieniem jest to, iż nasze produkty pasują do większości modeli samochodów. Dzięki tym urządzeniom możemy oglądać filmy, czy teledyski podczas długiej jazdy samochodem. Najczęściej z monitorów samochodowych korzystają rodzice, puszczając swoim pociechom bajki. Dzieci wtedy nie nudzą się, a cała podróż stanie się dla wszystkich pasażerów znacznie przyjemniejsza.

Dobrej jakości monitory samochodowe

Nasze urządzenia posiadają 2 wejścia VIDEO, zostały wykonane z wysokiej jakości komponentów, dzięki czemu będą nam służyć podczas wielu podróży. Monitory tft do samochodu możemy zamontować zarówno na zagłówku, jak i na stojącym uchwycie. Tego rodzaju gadżety zyskują na rynku coraz większą popularność, ze względu na swoje praktyczne zastosowanie, a także atrakcyjną cenę - nasze monitory samochodowe są na kieszeń każdego klienta. Charakteryzują się prostym, klasycznym designem, są łatwe w montażu, a także w obsłudze, dzięki czemu mogą służyć także najmłodszym. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Więcej

Monitory 3 produktów

Pokaż 1 - 3 z 3
Pokaż 1 - 3 z 3